PC Sihirbazı Topluluğu

Topluluğumuza katılmak sadece bir kaç adımdan oluşur, hemen kayıt ol ve yazmaya başla.

Anasayfa Forumlar Taşınabilir Bilgisayarlar Dell dell g315 hatası

• dell g315 hatası

Başlatan mustafa , 29.02.2024 tarih 17:32 saat

Dell G315 aldım ama bilgisayarı kapatıyorum ama kapağı açınca kendi kendine uyku modunda gibi açılıyor neden olabilir bi ayarmı var kapata bilicegim tuşa basmadıgım halde yardımcı ola bilicek varmı kafama çok takıldı ne yapmalıyım biri yardımcı olabilirmi lütfen

Emirhan cevapladı 2 months, 2 hafta önce 1 Üye · 1 Reply
  • 1 Reply
  • Emirhan

Administrator
    04.03.2024 tarih 14:58 saat

Merhaba,

Dell G315’iniz kapağı kapattığınızda kendi kendine uyku modundan çıkıp açılması, bilgisayarın ‘Hızlı Başlatma’ veya ‘Uyku Modu’ gibi özelliklerinin etkinleştirilmiş olmasından kaynaklanabilir. Sorunu çözmek için şu adımları izleyebilirsiniz:

1. Başlat menüsünden ‘Ayarlar’ > ‘Güç ve Uyku’ > ‘İlgili ayarlar’ > ‘Hızlı Başlatma’ seçeneğini devre dışı bırakın.
    2. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve BIOS’ta ‘Güç’ veya ‘Gelişmiş Güç Yönetimi’ bölümünden benzer ayarları kontrol edin.

Bu adımları uyguladıktan sonra bilgisayarınızı kapatıp açarak sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse, Dell destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekebilir.

Reply to: mustafa
Dell G315 aldım ama bilgisayarı kapatıyorum ama k…
Cancel
Your information:

Start of Discussion
0 of 0 replies June 2018
Now