PC Sihirbazı Topluluğu

Topluluğumuza katılmak sadece bir kaç adımdan oluşur, hemen kayıt ol ve yazmaya başla.

Anasayfa Forumlar Donanım & Yazılım Anakart MSI MB Z790 GAMING PLUS WIFI anakartı detaylar

• MSI MB Z790 GAMING PLUS WIFI anakartı detaylar

Başlatan Cemre , 09.03.2024 tarih 14:46 saat

MSI MB Z790 GAMING PLUS WIFI anakartı hakkında birkaç sorum var. Bu anakart, son teknolojiye dayalı birçok özellik sunuyor gibi görünüyor, ancak daha detaylı bir anlayış için bazı noktaları netleştirmek istiyorum.

Öncelikle, DDR5 7200MHz bellek hızı desteği ve PCI-E Gen5 teknolojisi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum. Bu teknolojilerin gerçek dünya performansı üzerindeki etkileri nedir? Ayrıca, anakartın overclock yetenekleri hakkında da bilgi alabilir miyim?

Bununla birlikte, M.2 ve USB 3.2 gibi yüksek hızlı veri aktarımı sağlayan bağlantı noktalarının, oyun deneyimim ve genel sistem performansım üzerindeki etkilerini öğrenmek istiyorum.

Son olarak, 2.5G LAN ve Wi-Fi 6E gibi ağ özelliklerinin, oyun ve ağ performansımı nasıl artıracağı konusunda daha fazla bilgi alabilir miyim?

Anakartı kullanan veya deneyimi olan biri, bu konularda bana bilgi verebilir mi?

Şimdiden teşekkür ederim.

ahmet cevapladı 1 month, 3 hafta önce 1 Üye · 1 Reply
  • 1 Reply
  • ahmet

Guest
    15.03.2024 tarih 16:56 saat

bence alma

Reply to: Cemre
MSI MB Z790 GAMING PLUS WIFI anakartı hakkında bi…
Cancel
Your information:

Start of Discussion
0 of 0 replies June 2018
Now