PC Sihirbazı Topluluğu

Topluluğumuza katılmak sadece bir kaç adımdan oluşur, hemen kayıt ol ve yazmaya başla.

Anasayfa Forumlar Donanım & Yazılım Anakart MSI MPG B550 Gaming Plus Tavsiye Ediyorum!

• MSI MPG B550 Gaming Plus Tavsiye Ediyorum!

Başlatan Bahadır , 09.03.2024 tarih 15:20 saat

Bu anakart gerçekten şaşırtıcı bir performans sergiliyor ve uzun vadede ihtiyacımı karşılayacağına eminim. mATX form faktöründen bu yana geçiş yapmam, kasanın dolu dolu görünmesini sağladı. Tomahawk almayı düşünüyordum ama bu anakartı inanılmaz bir fiyata bulunca tereddütsüz aldım. Gerçekten çok kaliteli ve arızalanmadığı sürece uzun yıllar dayanacağını düşünüyorum. Bu fırsatı yakaladığınızda kaçırmamanızı tavsiye ederim!

Ali cevapladı 2 months önce 1 Üye · 2 Yorum
  • 2 Yorum
  • Cem

Guest
    09.03.2024 tarih 15:20 saat

Ryzen 5 5600 ve RTX 4060 ile kullandığım bu anakart gerçekten mükemmel bir uyum sergiliyor. Şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım ve performansından oldukça memnunum. İleride overclock (O.C.) yapmayı düşünüyorum ve bu kartın her koşulda desteklediğini bilmek güven veriyor. BIOS güncellemesi konusunda da kesinlikle haklısınız, bu işlemi mutlaka yapmalısınız. MSI markasıyla sağlamlık ve kalite arasında güvenilir bir denge bulunuyor. Gen 4 sisteme geçmek için tercih ettim ve hiç pişman değilim. Kesinlikle tavsiye ederim

• Ali

Guest
    09.03.2024 tarih 15:21 saat

Anakartı Ryzen 7 5800X3D işlemciyle kullanıyorum. BIOS güncellemesi yaparken yaşadığım bir sorunla karşılaştım ve belki de aynı sorunu yaşayanlar için bu bilgi faydalı olabilir. Sadece anakarta güç vererek, herhangi bir bileşeni takmadan güncelleme yapmaya çalıştım, ancak ışığın sabit yanması nedeniyle güncelleme başarısız oldu. USB’yi değiştirip internet üzerinde anlatılan yöntemi denediğimde sorun çözüldü. Bu tür bir sorun yaşayanlar için, bu notu bırakmak istedim

Reply to: Bahadır
Bu anakart gerçekten şaşırtıcı bir performans ser…
Cancel
Your information:

Start of Discussion
0 of 0 replies June 2018
Now